SLOVAKIA
Audi Q5 Alpine Democar

Systémové riešenie pre Audi Q5

X701D-Q5 - Pokročilá Navigačná Stanica, Alpine Style pre Audi Q5

Alpine Vám predstavuje prémiový informačný systém navrhnutý exkluzívne pre Audi Q5 (r.v.2009-2016). X701D-Q5 patrí medzi rýchlo rastúcu líniu produtkov Alpine Style. Majiteľom vozidiel Audi ponúka prístup k najnovším médiám, najnovší navigačný systém a kvalitu zvuku Alpine. Všetky súčasti sú navrhnuté tak, aby ideálne nahradili továrenský systém. Zabezpečená je aj bezproblémová komunikácia s elektronikou vo vozidle.

DVE-5300X - Voliteľný DVD prehrávač

Vylepšite si svoj systém Alpine o možnosť prehrávania DVD. DVE-5300X je navrhnuté tak aby sa zmestila presne za ovládací panel Alpine. Používa HDMI technológiu pre špičkový obraz. DVD prehrávač podporuje DVD, CD, MP3, DivX, FLAC a mnoho ďalších formátov.

SPC-100AU - Vylepšenie zvuku pre Audi Q5

Ak ste svoje vozidlo vylepšili o informačný systém Alpine Style, potom určite odporúčame vylepšenie zvukovej kulisy a tak posunutie posluchu vo Vašom Audi na nazabudnuteľný zážitok.

SPC-200AU - Prémiové vylepšenie zvuku pre Audi Q5

Výkon SPC-200AU zabezpečuje 310 Wattový RMS zosilňovač s digitálnym procesorom zvuku. Tento zosilňovač je predprogramovaný pre špecifický model vozidla tak aby bol dosiahnutý špičkový zvuk a výkon. SPC-200AU pozostáva tiež zo 7,5cm stredobasových reproduktorov a 7,5cm stredového reproduktora. V kombinácii s SPC-100AU utvorí kompletný 3-pásmový zvukový systém so stredovým reproduktorom. V balení je vysoko kvalitná kabeláž a diely potrebné pre montáž tohto zvukového vylepšenia.
Vytvorenie plného zvukového systému vyžaduje SPC-100AU predné reproduktory plus zvukový balík SPC-200AU.

KIT-R1AU - Rear Camera Installation Kit for Audi Q5

Camera Installation Kit for Multi-View Rear Camera HCE-C252RD, Rear View Camera HCE-C127D and Wide View Rear Camera HCE-C157D.
The Camera Installation Kit replaces the Original Handle.